2013 m. liepos 5 d., penktadienis

It's ok not to be ok

Aš rėkiu, klykiu, šaukiuosi tavęs. O tu negirdi. Kur tu? Radai kitą glėbį? Gražesnės? Meilesnės? Tobulos? Deja. Tobulos nerasi kad ir kaip ieškotum. Tokių paprasčiausiai nėra. O kur visos kitos? Tos kurias skaudinai taip kaip mane? Na ir kas, kad tu su manim kalbi? Kas iš to, jeigu nesielgi su manim kaip su žmogum? Būk su kuo nori, skaudink ką nori, bet aš neleisiu kitiems skaudint tavęs. Mušk, žudyk kitus, bet aš niekam neleisiu skriausti tavęs.. Keik kitus, drabstyk purvais, bet aš niekam neleisiu pasakyti apie tave blogo žodžio. Kodėl? Nes aš myliu tave. Kaip draugą, kaip priešą, kaip brolį, kaip geriausią draugę kuri žino visas mano paslaptis. Nes tu žinai. Visą mane. O aš tavęs nežinosiu. Galiu paskandint liūdesį ašarų jūroj, bet meilės niekuomet nepaskandinsiu. Kad ir kokia ji būtų. Nežinau ar taip geriau ar blogiau. Nežinau, kada būsiu laiminga. Laikas parodys. O jei ne - parodys mirtis.
xoxo, iMagiNation