2013 m. kovo 1 d., penktadienis

Sad truth

Gerai,kad ir kaip būtų keista vis tik aš manau, kad ten kažkas buvo. Sėdėdama žvelgiau į vieną tašką ir šildžiau sužvarbusias rankas. Čia pat turėjau ir mėlynas pirštines kurios buvo gerokai šiltesnės negu atrodė. Gerai, nežinojau, kad taip nutiks, bet dabar vėl viskas savo vietose. Tikėjausi bent savaitės pertraukos. Dvi dienos. Kaip tai suprasti? Nežinau. Vienintelis dalykas kurį tikrai žinojau, kad aš  pasiilgau. To kas buvo, rodos, ne taip jau senai. Taip man skaudu, labai labai skaudu. Bet man buvo gerai. Nors ir dabar man gerai. Bet tada buvo dar geriau. Taigi vis kartojau sau, kad viskas susitvarkys.  Ir susitvarkys. Tai, kadangi viskas savo vietose, gal būt jau būtų laikas nustot kvailai pykti? Nepaisant to, kad visuomet bus skaudu tai prisimenant, aš galiu bandyti vėl.
Šaltai, kol kas, bet žinok, aš tikrai pasiilgau tavęs.
Either this makes sence or not I need a space to free this nonsence ;]



 Gotta get up and Try


xoxo,Dina