2012 m. rugsėjo 30 d., sekmadienis

Klaidos ir praeitis arba Jis grįžo

Sveiki. Šį vakarą pasisakysiu trumpai. Bent jau pasistengsiu. O kalbėsiu apie praeities klaidas ir jų kartojimą. Tai gali būti aktualu daugumai panelių, dėl esamos situacijos arba ateičiai. Tikriausiai tiesiog noriu pasidalinti savo išgyvenimais. Bet koks gi skirtumas. Pradėkime.

Klaida Nr. 1 
Praeityje kartojau tas pačias klaidas.

Kaip ir supratote, kalba grįžta prie žmogaus kurį vadinsime žmogumi (aka. "the person"). Taigi tas žmogus, kad ir kiek kartų ,švelniai tariant, pasinaudojo manimi ankščiau (ačiū Dievui NE pačiu blogiausiu būdu, if you know what i mean) aš vis vien toliau bendravau su juo. Kodėl? Pats Dievas težino. Kas iš to? Puikiai supratau klaidas, kurias dariau.

Klaida Nr. 2
Būdama su juo, pyktį pamiršdavau.

O be reikalo. Reikėjo palikt tam ******* gražų įdrėskimo randą ant veido, kad atsimintų, jog su manim nejuokai. Cha, ironiška, bet tuo metu šiam žmogui jaučiau silpnybę.

Klaida Nr. 3
Kartoju praeities klaidas. Sąmoningai.

Kartais net pati suabejoju, ar turiu nors kiek sveiko proto. Kartoju beveik tą patį. Skirtumas vienas - nebejaučiu jam silpnybės. Tikslas - noriu keršto.

*Apibendrinant


Pati nesuprantu ar sąmoningai vėl veliuosi į tą reikalą ar tiesiog nesipriešinu tam kas verčia mane vėl daryti klaidas. Manau, kad arba šį kartą susivoksiu reikiamą akimirką ir nepadarysiu klaidos, arba gana skaudžiai (skaudžiau nei pernai) iš jos pasimokysiu.


Arba, tai tėra laikinas dalykas, retkarčiais gan geras laiko praleidimas, tiesiog susitikimas su senai matytu pažįstamu. Tikiuosi, kad viskas bus gerai. Pagyvensim, pamatysim. Nepaisant to, kad aš Jo truputėlį pasiilgau, neleisiu niekam to daugiau daryti suvokus situaciją.



xoxo, iMagiNation



P.S.: Kelios mano draugės vis dar mano, kad iš mūsų vis dar gali išeiti graži pora. LABAI abejoju tuo, Jis pats susigadino savo įvaizdį mano akyse. Deja, bet toli nenueis. Tikiuosi.



2012 m. rugsėjo 18 d., antradienis

Vierchai ir pritampantys, arba "aš prišiksiu į tavo samagoną"

Iš karto atsiprašau už antraštę jeigu kam nepatiko. DEAL WITH IT. Taigi nieko nelaukdama eisiu prie reikalo. Šiame poste aptarsime 'vierchavimą' ir kaip su juo elgtis, arba kaip nebūti pasikėlusiu 'vierchu' jeigu toks esi ( o tokių žinau nemažai). Taigi, man pačiai nesenai teko gana gera dozė  'vierchizmo'. ir esmė tame, kad paprastai JIE YRA NORMALŪS ŽMONĖS.... Kas per š*** jiems užplaukia? Tai vis dar lieka paslaptimi......

ŠIUO POST'U NESIEKIU NIEKO ĮŽEISTI, KAI KURIE PAVYZDŽIAI YRA PAIMTI IŠ PAŽĮSTAMŲ ŽMONIŲ, BET JIE VISI TOLI GRAŽU NĖRA TOKIE SIAUBINGI, KAIP GALI PASIRODYTI. IR JIE VISI GALI BŪTI FAINI IR NEPASIKĖLĘ.

  • INTERNETAS VISAGALIS *arba žiūrėk kaip moku naudotis kompiuteriu*
  Visi, manau, esam susidūrę su internetiniai "ereliais" , kurie internete reiškiasi, skraido ir plasnoja, o realybėje bijo pažiūrėt kažkam į akis. Pripažinkim, vieną ar kitą kartą visi esam tokiais buvę. Ir kol tas "erelio sindromas"  pasireiškia tik internetinėj erdvėj, su tuo galima taikstytis, arba elementariausiai nusodinti.
  •  PAŽIŪRĖK KOKS AŠ KIETAS *arba varau ant kitų, kad paslėpčiau savo trūkumus
Taigi jau rimtesnė "vierchizmo" stadija. Kai reiškiasi ne tik internete bet ir realybėje. Ir ką jūs sau manot? Tai jiems baisiai gerai sekasi. Nieks prieš juos nesišakoja, visi jiems ubagai.. Tik didžiausias klausimas yra : Kažin, ar jūs patys nesat didesni ubagai?

  • TĖTI NUPIRK MAN PASAULĮ *arba aš turiu pinigų, tad klausykit tik manęs* 
Viena iš juokingiausių (man asmeniškai) "vierchizmo" rūšių yra ši. Šiai grupei priklauso turtingų tėvelių pasipūtę ir neišauklėti vaikai, tiesiogine to žodžio prasme nusipirkę vietas visuose įmanomuose prestižiniuose "būreliuose", vadinkime taip. Ir jie nesiskaito su tavim jeigu nesutampa jūsų požiūris, skonis alkoholiui ir linksmybėms arba tiesiog jeigu nesi, švelniai tariant, padlaižys. Dar yra ir kategorija tokių, kurie tik primeta, kad yra turtingi, kad galėtų pasipuikuoti ir bent trumpam pabūti "vierchais". Jie turėtų įsikalti į galvas, kad jeigu sutaupę iš metų kišenpinigių šimtą litų su jais maivosi prieš kiekvieną , tai dar nereiškia, kad jie yra baisiai turtingi. Tiesiog turi gerus taupymo gebėjimus ir geriau juos panaudotų GERAM tikslui.

  • VIENAS UŽ VISUS IR KVAILYS PO VIENĄ *arba atskirai, ne tokie jie ir kieti* 
Tai yra faktas, kurį žino kiekvienas. IR kas keisčiausia, kad kai jie yra visai FAINI žmonės kai šalia nebūna jų šutvės. Tai yra paslaptis kurios niekam dar nepavyko išsiaiškinti. Na bet visi mes remiamės logišku paaiškinimu: Neturi prieš ką vaidint "kietų" tai ir nevaidina. Neturi prieš ką "pasirodyt" ir ramūs sėdi, ir bendrauja kaip normalūs žmonės. PRAŠAU VISADA BŪKIT NORMALŪS :D

  •  PAŽIŪRĖK Į MANE *arba kitos "vierchizmo" atmainos* 
Dar pastebėjau, kad yra tokių žmonių, kurie šiaip reikalauja dėmesio iš kitų ir dėl to kažkaip paslaptingai patenka į tą "vierchų" būrį. FOR EXAMPLE  paimkime įsivaizduojamą panelę. Jai reikia vaikinų ir kitų aplinkinių dėmesio. Ką ji daro? Ogi eina pas belenkokius, o paskui giriasi visiem apie savo praėjusio vakaro nuotykius. Ką aš galiu pasakyt? Iš tokios panelės ateitį išeis nebloga viešnamio darbuotoja :D Aišku aš nenoriu nieko įžeisti, ir tai nereiškia, kad aš kalbu apie kažkokį žmogų. Tiesiog pagalvok, GAL KITIEM NEĮDOMU TAVO NUOTYKIAI, kad ir kokie jie būtų.

- ATMINTINĖ

*Po vieną vierchai - normalūs žmonės
*Jeigu užkliuvai "vierchui" nekreipk dėmesio, nes jie visada sugalvoja nebūtas istorijas. Ir kas iš to? Tau px.
*Jeigu jie nesiskaito su tavim, tu nesiskaityk su jais. Tau px.
*Tegul jie užsiima savo reikalais. Tau px.
*Tau px.
*BEVEIK visi "vierchai" kada nors suauga.


Taigi, manau ka šį kartą apibendrinimo nereikia. Ačiū už dėmesį.


xoxo, iMagiNation