Vis dėl to nusprendžiau netęsti istorijos, visų pirma dėl to, kad mano sumanymai , nuomonė ir mintys keičiasi kasdien ir aš ją vis keičiu ir keičiu, kam galiausiai nebeturėsiu laiko. Taigi grįšiu prie savo įprastinės post'ų formos BET su istorijos veikėjų vardais. Visų pirma - taip įdomiau, o antra galėsit pasukt galvą ar apie jus ten yra parašyta.
-
Taigi baigiantis vasarai saulė šildo vis mažiau ir trumpiau ir jauti, kad po truputį grįžta ta rudeninė depresija. Arba bent jau nori grįžti. CHA neišdegs. Užsibrėžiau tikslą tokį - nepulti į depresiją. Šios akcijos pavadinimas - liūdesiui ne ! Skamba ganėtinai "emo" ania? Na tiesiog sumanymas yra toks, kad užsiimti reikia kažkuo, kas neleistų kontaktuot su tom liūdnom mintim, ta yra užsiimti veikla ir t.t. Shouldn't be too hard, right? Tuo labiau, kad šiemet mūsų laukia egzaminai. O TAIP. Tuo tarpu mąstant apie būsimus mokslo metus mano AIMP2 music plyer'is užgroja dainą kuri man primena praėjusius metus. Taigi, manyčiau, verta prieš naujus apmąstyti senuosius. Ką gi ten mąstyt... Metai buvo SUPER DUPER MEGA AWESOME, bet... Visi dalykai turi savo šviesiąją ir ne tokią šviesią pusę. Pavyzdžiui yra toks "objektas"... Kaip čia jį pavadinus.? Na savam rate jis buvo kaip "the person" taigi manau taip ir paliksim. IR TIKRAI sorry, aš neimsiu pasakoti nuotykių, tiesiog paanalizuosiu žmogaus elgseną. TAIGI, pradėkime:
- Pirmas įspūdis ne visada yra teisingas (antras bei trečias taipogi)
- Svajonės kartais nesutampa su realybe
- Amžius tik skaičius (kai jūs dviese)
- EX žino viską
- Reikia linksmybių, tarp linksmybių
- Niekada nesitaikyk ir nenusileisk
Taigi apibendrinant šią atmintinę ir mano mintis
Praėję metai buvo visko pilni. Įskaitant ir "the person" iš kurio sužinojau, kad tikrai yra kiaulių vaikinų tarpe. Ir nepaisant to, kad buvo pasinaudota mano gebėjimais ir mano savybe visuomet padėti draugams kaip tik galiu, įskaitant ir pasinaudojimą silpnybe kurią jaučiau vaikinui. Nepaisant to, kad daugeliu atvejų buvau tiesiog išeitis, kai nebuvo ką veikti arba kai buvo juntama meilės stoka AŠ NESIGAILIU NĖ VIENOS SUKNISTOS AKIMIRKOS PRALEISTOS SU JUO. Visų pirma todėl, kad po to daug išmokau ir daug supratau. Išmokau įsigilinti į savo mintis ir jausmus, atskirti susižavėjimą, simpatiją ir panašius dalykus. O visų antra aš pati gavau tai ko norėjau iš jo, savotiškai pasinaudojus palankia situacija. Taigi drįstu teigti, kad šie metai buvo vieni geriausių ir aš nesigailiu dėl nieko, net dėl tų kvailų klaidų kurias kartojau net žinodama, kad tai klaida.Taigi kaip sakoma: what doesn't kill you, makes you stronger.
O aš sakau: What doesn't kill you gives you XP.
Taigi LEVEL UP !!
Ačiū už dėmesį,
xoxo iMagiNAtion.