2012 m. rugpjūčio 26 d., sekmadienis

No more sad stories arba kaip atpažinti kiaulę.


Vis dėl to nusprendžiau netęsti istorijos, visų pirma dėl to, kad mano sumanymai , nuomonė ir mintys keičiasi kasdien ir aš ją vis keičiu ir keičiu, kam galiausiai nebeturėsiu laiko. Taigi grįšiu prie savo įprastinės post'ų formos BET su istorijos veikėjų vardais. Visų pirma - taip įdomiau, o antra galėsit pasukt galvą ar apie jus ten yra parašyta.
-

Taigi baigiantis vasarai saulė šildo vis mažiau ir trumpiau ir jauti, kad po truputį grįžta ta rudeninė depresija. Arba bent jau nori grįžti. CHA neišdegs. Užsibrėžiau tikslą tokį - nepulti į depresiją. Šios akcijos pavadinimas - liūdesiui ne ! Skamba ganėtinai "emo" ania? Na tiesiog sumanymas yra toks, kad užsiimti reikia kažkuo, kas neleistų kontaktuot su tom liūdnom mintim, ta yra užsiimti veikla ir t.t. Shouldn't be too hard, right? Tuo labiau, kad šiemet mūsų laukia egzaminai. O TAIP. Tuo tarpu  mąstant apie būsimus mokslo metus mano AIMP2 music plyer'is užgroja dainą kuri man primena praėjusius metus. Taigi, manyčiau, verta prieš naujus apmąstyti senuosius. Ką gi ten mąstyt... Metai buvo SUPER DUPER MEGA AWESOME, bet... Visi dalykai turi savo šviesiąją ir ne tokią šviesią pusę. Pavyzdžiui yra toks "objektas"... Kaip čia jį pavadinus.? Na  savam rate jis buvo kaip "the person" taigi manau taip ir paliksim. IR TIKRAI sorry, aš neimsiu pasakoti nuotykių, tiesiog paanalizuosiu žmogaus elgseną. TAIGI, pradėkime:
  • Pirmas įspūdis ne visada yra teisingas (antras bei trečias taipogi)
Aš kalbu ne tik apie išvaizdą, o ir patį bendravimą pirmą kartą susitikus, bei antrą ir galų gale visą bendravimą iki tada kol "the person" parodo savo tikrąjį veidą.
  • Svajonės kartais nesutampa su realybe 
Ypatingai jeigu esi vis dar gyvenimu nepatenkintas ir neapsisprendžiantis ko nori paauglys. Tuo labiau kai žmogus apie kurį eina kalba, jau toli gražu nebeilgai džiaugsis paauglystės teikiamais "malonumais".
  • Amžius tik skaičius (kai jūs dviese)
Visai kas kita yra kai esate draugų kompanijoje. Nes yra žmonių kurie labiau atsižvelgia į tai ką pagalvos kiti , o ne į tai, ką jaučia ir ko nori pats. O gal nenori?
  • EX žino viską 
,,Jis tikrai nėra mergišius, greičiau mielas ir prisirišantis." Bullshit pasakysiu atvirai. Jis būna mielas tik tada kai jam yra naudos iš to. Tuo labiau jeigu jis į tave nežiūri rimtai ir žino tavo sugebėjimus vienoj ar kitoj srityje. Tada tikrai sugalvos kaip jais pasinaudoti. Tikrai.
  • Reikia linksmybių, tarp linksmybių
Gal būt "the person" ir yra ištikimas tai, kurią tariamai yra įsimylėjęs iki kaulo smegenų BET tarp jų jis nenori būti užmirštas ir ieško meilės. Aišku kreipsis į tave jeigu  žino arba bent jau numano, kad jauti jam silpnybę. Neliksi nepastebėta tikrai, gal būt būsi apdovanota vienu kitu "laižiaku" ir šiaip smagiai praleisi laiką. Galų gale, mielosios, neišpildykite jų antros galvos noro. Iš to nieko gero ir aš, asmeniškai, džiaugiuosi, kad nesu tokia naivi kaip kai kurios mano amžiaus panelės. Verčiau jau aš garbinsiu savo muzikos Dievuką, negu pasiduosiu vaikinui kuris į mane net nežiūri rimtai.
  • Niekada nesitaikyk ir nenusileisk
Ir paskutinis reikaliukas. Patarimas, kad nedarytumėt tokių žioplų klaidų kaip pro pirštus žiūrėti į ignoravimą, į ko ne tiesiogiai tau į akis pasakytą faktą, kad į tave nežiūrima rimtai.Ir paskui, net supratus faktą, kad esi tiesiog laiko praleidimo būdas ar objektas meilės stokai sumažinti,  toliau tęsti bendravimą su "the person" yra viena kvailiausių klaidų kurią galima padaryti. Trust me, i know this sh*t.

Taigi apibendrinant šią atmintinę ir mano mintis

 Praėję metai buvo visko pilni. Įskaitant ir "the person" iš kurio sužinojau, kad tikrai yra kiaulių vaikinų tarpe. Ir nepaisant to, kad buvo pasinaudota mano gebėjimais ir mano savybe visuomet padėti draugams kaip tik galiu, įskaitant ir pasinaudojimą silpnybe kurią jaučiau vaikinui. Nepaisant to, kad daugeliu atvejų buvau tiesiog išeitis, kai nebuvo ką veikti arba kai buvo juntama meilės stoka AŠ NESIGAILIU NĖ VIENOS SUKNISTOS AKIMIRKOS PRALEISTOS SU JUO. Visų pirma todėl, kad po to daug išmokau ir daug supratau. Išmokau įsigilinti į savo mintis ir jausmus, atskirti susižavėjimą, simpatiją ir panašius dalykus. O visų antra aš pati gavau tai ko norėjau iš jo, savotiškai pasinaudojus palankia situacija. Taigi drįstu teigti, kad šie metai buvo vieni geriausių ir aš nesigailiu dėl nieko, net dėl tų kvailų klaidų kurias kartojau net žinodama, kad tai klaida.

Taigi kaip sakoma: what doesn't kill you, makes you stronger.
O aš sakau: What doesn't kill you gives you XP. 

Taigi LEVEL UP !!




Ačiū už dėmesį,
xoxo iMagiNAtion.